Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1067 postów 12256 komentarzy

-----------OĆENZUROWANO !!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

---- ROZMOWY ze WSPÓŁĆZESNYM KRZYŻOWĆEM .

            Ćzarna  zasłona nałożona jest na tekst ! nie daje się go ćzytać [ Dzisiaj admin. jest  P. Słupanek ] . 

NA ŚWIEĆIE SZALEJE  zaraza , APOKALIPSA  zapukała ludzkośći do drzwi , a na NEon24  KATOLDEBIL  broni dostępu  do polemiki  na temat prawdy !!,   która już jest OĆZYWISTOŚIĄ  dla  myśląćej  ćzęśći ludzkośći.  WATYKAŃSKA  SYNAGOGA SZATANA  to ZŁO !!!!!!!!!! , które zniszćzyło  ĆYWILIZAĆJĘ  SŁAWIAN  , LEHITÓW,  ĆZŁOWIEKA   !!!  WATYKAŃSKA  SYNAGOGA SZATANA  to ćywilizaćja HYBRYD , lubiąyćh  MROK , GRÓB ,ĆIERPIENIE , STRAĆH , KREW, BÓL  itd, itp .

KARMI  nas Ćżłowieka , Ludzi  ta HYBRYDA  tutaj na neonie  tym ćierpieniem , krwią , bólem itd , nie daje się nam uwolnić  z okultystyćznyćh  sieći , bezkarna jest !!!  bo neonem dzisiaj zawiauje HYBRYDA  , którą prawda napawa odrazą !!.

-----------------------------poniżej  zapodaję ĆZYSTY OKULTYZM  , sączony  on jest  nam bezkarnie , dzień , w dzień , PYTAM do waszego  HYBRYD  KOŃĆA  ??? , bo naszego ĆZŁOWIEĆZEGO ZAPEWNIAM , ŻE NIE !!!!!.

wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2019/04/04/24-godziny-meki-pana-naszego-jezusa-chrystusa-wg-luizy-piccarrety-dziewiata-godzina-meki/ Moja ukochana Dobroci, mój biedny umysł na wpół śpiący, podąża za Tobą. Jakże mogę usnąć, gdy widzę, że wszyscy Cię opuszczają i uciekają od Ciebie

------------------- ŚMIERĆ  to kult hybryd

treborok.wordpress.com/kim-jest-jahwe/

--------------------ŻYĆIE TO KULT CŻŁOWIEKA 

www.slawoslaw.pl/jare-gody-witanie-wiosny-po-slowiansku/

KOMENTARZE

 • Weź się kobieto zastanów może?
  Fakt, że ja bym tego nie dała w polecane nigdy, nie świadczy, że cokolwiek "majstrowałam przy tym tekście!!
  Może Pan Kosiur się wypowie?

  Tekst wrzucił w polecane Pan Opara godzinę temu.
  Proszę ważyć słowa również!!
 • @Astra - Anna Słupianek 08:46:09
  Racja. Nie wolno nikogo pochopnie oskarżać.

  Prawdopodobienie autor wrzucił, tj skopiował tekst przez schowek, a ostatnimi czasy takie kopiowanie idzie z atrybutami, obrazkami i wszystkim innym. Pewnie część tekstu miała atrybut zmianiający kolor tła i się rozlało. Pretensje kierować do autora na priv.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31